Hakkımızda


Şirketimiz, Ankara'da 1955 yılından itibaren her türlü bina inşaatında kalite ve üstün hizmet prensibiyle çok sayıda projeyi başarı ile tamamlamıştır. Her dönemde, özenli tasarım ve yapımla, güncel standartları takip ederek, kendisine duyulan güveni korumak için elinden geleni yapmayı sürdüren Bezci Grup, ilerleyen dönemlerde inşaatın yanı sıra faaliyet alanlarına turizm ve besiciliği de ekleyerek önemli yatırımlar gerçekleştirmiştir. 63 yılı aşan tecrübenin verdiği özgüvenle, kurumsal ve profesyonel yapısıyla, çalışanlarıyla, müşteri memnuniyetini ilke edinen anlayışıyla Bezci Grup içinde bulunduğu sektörlere değer katmayı amaçlamaktadır.

Değerlerimizİşimize olan saygı ve sorumluluğumuz
Üstlendiğimiz işi, çevreye ve topluma optimum fayda sağlayacak şekilde, büyük bir sorumluluk duygusuyla hareket ederek yapıyoruz.

İnsana saygı
Bizi temsil eden çalışanlarımıza ve bize güvenen iş ortaklarımıza olan saygımızı, çalışma prensibimiz olarak benimsiyoruz.

Güven
Görevimizi, vaat ettiğimiz zamanda yapıyoruz, sadece yerine getirebileceğimiz sözler veriyoruz.

Gelecek ve Sonuç Odaklılık
Yaptığımız iş ve içinde bulunduğumuz projelerde sonuç odaklı çalışıyoruz. Böylece geleceğimizi de güvence altına almış oluyoruz.

En iyi olmak
Yaptığımız işte en iyi olmak, en kaliteli işi üretmek ve bu imajı korumak her zaman ana hedefimiz olacaktır.

Yenilik
Çağın ve teknolojinin gerektirdiği şekilde kendimizi yeniliyor, bundan dolayı büyük bir dinamizmle hareket ediyoruz.